Česky | English
Living in Prague
Dokončené projekty
Prodej bytů z portfolia
V minulých letech jsme uskutečnili prodej mnoha desítiek bytů z našeho portfolia. Jednalo se o prodej bytů před rekonstrukcí na žádaných pražských adresách. Tímto způsobem jsme rozprodali celé činžovní domy například Na Kozačce 4, Sázavská 8, Vinohradská 87, Madridská 12 a 8, Lupáčova 9, Moravská 1.
detail

Koupě a rekonstrukce bytu v Břehové ulici, Praha 1 - Josefov
Pro našeho zahraničního klienta jsme "na klíč" zajistili koupi a rekonstrukci bytu v atraktivní lokalitě centra Prahy, v těsné blízkosti Pařížské ulice. Projekt včetně návrhu interiérů byl zhotoven architektonickým atelierem Znamení čtyř.
detail

Bytový dům Na Kozačce 9, Praha 2 - Vinohrady
Dům Na Kozačce 9 se nachází v srdci Vinohrad v blízkosti parku Grébovka. Projekt kladl hlavní důraz na luxusní provedení rekonstrukce v duchu zachování původního secesního stylu. Rekonstrukce byla úspěšně dokončena v roce 2002 a projekt byl ještě před jeho dokončením vyprodán.
detail

Bytový dům Havanská 22, Praha 7 - Bubeneč
Generální rekonstrukce bytového domu Havanská 22 proběhla v roce 2002. V současné době jsou všechny byty prodány nebo pronajaty.
detail

Správa nemovitostí

Zajistíme pro Vás kompletní správu činžovních a administrativních budov a vedení společenství vlastníků prostřednictvím naší dceřinné správní společnosti FIDELITAS, s.r.o

Aktuální projekty

Bývalý průmyslový areál Jitona Teplá u Mariánských Lázní